kreatywna reklama w internecie

Banki co jakiś czas chcą nas zaskoczyć swoją pomysłowością. Ostatnio Bank BGŻ uruchomił „Konto z Podwyżką”, które pozwala uzyskać dodatkowe 50 zł, za skorzystanie z konta. Z pewnością kwota kusi wielu klientów, którzy mimo wszystko do końca mogą nie wiedzieć w jaki sposób konto funkcjonuje.

Już to, że dostaniemy cokolwiek za darmo sprawia, że bierzemy to bez wahania. Bank nigdy nie da jakichkolwiek pieniędzy nikomu za darmo. Kwotę, którą odda klientowi uzależnia od tej, którą bank najpierw dostanie. Suma zwrotu może równać się zatem 1% wpływu na konto, ale nie będzie przekraczać 50 złotych.

W jaki sposób zarobimy na rachunku bankowym? Jeśli chcemy mieć od banku 50 zł, powinniśmy przelać na swoje konto minimum 5 000 złotych. Nasz 1% premii tyczy się tylko najwyższego przelewu na konto w ciągu miesiąca. Jeśli zatem nasza wypłata jest rozdzielona na części, dostaniemy 1% z 1000 zł.

Warunków korzystania premii jest bardzo wiele. Klient musi więc dokonać trzech transakcji bezgotówkowych, wykorzystując kartę płatniczą do konta. Samo posiadanie konta nie kosztuje nic, ale miesięczna opłata za kartę debetową w BGŻ to aż 5 zł. Jeśli dostaniemy mniej niż 300 zł, premii nie otrzymamy. Jak zatem widać nie jest to takie łatwe. Zakładając nowe konto z podwyżką powinniśmy dokładnie przeczytać regulamin. Zawsze znajduje się na stronie banku. Zanim zatem złożymy wniosek, spójrzmy czy na pewno dostaniemy swoje 50 zł od banku.

Na pewno nie każdy może liczyć na taki prezent. Zwróćmy również uwagę na inne detale wybranego konta. Jeśli nie możemy znaleźć informacji na stronce, zawsze możemy zapytać o to pracownika banku.

By: admin