kreatywna reklama w internecie

Dieta pudełkowa

dieta pudełkowa

Jedną z najpopularniejszych diet na rynku jest dieta pudełkowa. Jest to nowość, która przyszła do nas z zachodu. Jest to kosztowne przedsięwzięcie, na które nie każdy może sobie pozwolić. Jednak osoby, które się na to zdecydowały, są bardzo zadowolone z efektów. Jej najmocniejszą cechą jest wyliczona kaloryczność, dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu. Często wybór ten jest konsultowany z dietetykiem, który współpracuje z firmą cateringową.

Różnorodność produktów

Firmy te prześcigają się w różnorodności proponowanych cech. Możemy wybierać wśród ofert o niskim indeksie glikemicznym, bez laktozy, bez glutenu, wegetariańska czy dla sportowców. Funkcjonuje to w ten sposób, iż wybrana przez nas firma cateringowa dostarcza codziennie posiłki pod wskazany adres w wygodnych pudełkach, które możemy zabrać do pracy czy na uczelnie. Stąd właśnie wzięła się jej nazwa. Taka forma jest skierowana dla osób zapracowanych, którzy pomimo braku czasu pragną odżywiać się zdrowo. Nie muszą one robić zakupów spożywczych, gotować ani zmywać po posiłkach. Dieta ta powinna dostarczać naszemu organizmowi wszystko czego potrzebuje. Jednak osoby, które się na nią zdecydują muszą liczyć się z tym, że jej koszt przekracza niemal dwukrotnie koszty przygotowania tych samych posiłków w domu. Nie mamy też gwarancji co do jakości czy świeżości użytych produktów.

Deklaracja firm cateringowych jest właściwie nie do sprawdzenia, gdyż nie jesteśmy obecni przy przygotowywaniu naszych posiłków. Po jakimś czasie rygor związany ze stałymi godzinami posiłków i ich monotonią smakową może zniechęcić klientów. Zwykle jest to rozwiązanie krótkoterminowe.

By: Aneta R.