kreatywna reklama w internecie

Konto Godne Polecenia to dość ciekawa alternatywa. Rachunek jest
mało kosztowny i jednocześnie pozwala na szybkie zbieranie punktów payback. Nowoczesne konto to większy zysk – dostajemy więcej punktów ( za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback). Warunki określone przez bank nie są trudne. Miesięcznie powinniśmy wykonać minimum 3 transakcje, a kwota operacji bezgotówkowych musi równać się minimum 300 zł. Konto Godne Polecenia już jakiś czas działa w banku i cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za prowadzenie konta, za wydanie karty oraz brak tu także comiesięcznej opłaty za korzystanie z niej.

Ubezpieczenie karty to jedynie 2 zł. Ogromnym plusem jest mały koszt przekazów Express ELIXIR – wykonanie przelewu to koszt 3 zł. Stałe zlecenia bezpłatne. SORBNET to koszt 35 zł, a przelewy SEPA 5 zł. Przelewy zagraniczne nie są kosztowne patrząc na inne banki. Bankomaty należące do banku obsługujemy darmowo, korzystając z bankomatów Millenium płacimy 1 zł i 5 zł jeśli wpłacimy pieniądze zagranicą. Wypłata w oddziale kosztuje nas już więcej, aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy otworzyć przez internet na stronie banku. Konto przeznaczone dla osób mobilnych.

Świetnie sprawdza się u osób, którym zależy na czasie. W ofercie Banku BZ WBK to jedno z najlepszych kont, które zachwalają sobie klienci. W parę chwil możemy stać się posiadaczami tego konta. Ekspresowo, bez problemów i jakościowo. Spójrzmy dlaczego warto mieć rachunek w WZB BK. Wybierzmy swoją kartę i zacznijmy płacić mniej za swój bank.

By: admin