kreatywna reklama w internecie

Konto swobodne to nowość na rynku finansowym. Jak działa tego rodzaju konto? Zakładane w wirtualnym oddziale banku, – Getin Online. Aby założyć konto nie musimy wychodzić z domu. Formularz wypełniamy na stronie www. Co potem?

W przypadku normalnego konta będziemy musieli poczekać na pocztę, co trwa czasami kilka dni. Konto swobodne to szybkie uruchomienie. Tuż po wypełnieniu dokumentu dostajemy na swój e-mail wiadomość, wraz z loginem. Hasło otrzymujemy sms-em na wpisany wcześniej numer komórki. Na tym etapie konieczne jest złożenie podpisu na dokumentach, a zatem wybieramy się do placówki lub czekamy na kuriera. Za prowadzenie konta swobodnego nie płacimy nic, podobnie jak za używanie karty do niego.

Oczywiście tutaj bank jasno mówi w jakim przypadku mamy darmowe konto, o czym musimy poczytać w regulaminie. Obsługa bankomatów również za darmo, podobnie jak przelewy na terenie kraju. A wypłata gotówki w placówce też jest czymś darmowym. Swobodne konto to ciągły dostęp do swoich pieniędzy z pomocą internetu. Możemy bez wychodzenia z mieszkania skorzystać z konta i zamawiać nowe produkty. Otwierając konto możemy od razu zamówić kartę kredytową. Regularne działanie konta to prezent od banku – tutaj możemy zamówić sobie nawigację do samochodu, drukarkę lub odtwarzacz mp3.

Podobnie jak w przypadku każdego konta bankowego – nie mamy nic za darmo. Dokładnie przeczytajmy, jakie są warunki posiadania konta za darmo. Normalnie wygląda to tak, że powinniśmy dostać na swoje konto minimum 100 zł i zrobić zakupy z pomocą karty 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie utrzymanie konta kosztuje 9,99 zł. A co z naszą kartą? Kosztuje 3,99 zł. Nasze konto za darmo kosztuje więc prawie 14 zł, jeśli nie będziemy spełniać konkretnych warunków.

By: admin