kreatywna reklama w internecie

Sklep i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

visamed

Właściwa rehabilitacja po przebytych urazach, w sytuacjach unieruchomienia różnych części ciała, w różnego rodzaju groźnych chorobach ma bardzo istotne znaczenie żeby nie powiedzieć, że kluczowe. Aby owa rehabilitacja była możliwa, elementem koniecznym staje się korzystanie ze stosownego sprzętu rehabilitacyjnego. Taki sprzęt można oczywiście zakupić, aczkolwiek jednocześnie też można go wypożyczyć.

Na rynku mamy do czynienia z funkcjonowaniem bardzo wielu różnych sklepów oraz wypożyczalni sprzętu medycznego. Z uwagi na sporą konkurencję warto jest poszukać takiego miejsca, które zaoferuje najlepsze warunki. Dlatego też w tym miejscu zwracamy uwagę na sklep medyczny Visamed. Jest to podmiot, który swoją siedzibę posiada w Warszawie, aczkolwiek zakresem swojego działania obejmuje nie tylko to miasto.

Oferta sklepu

Visamed to bardzo zróżnicowana oraz szeroka oferta. W sklepie tym bowiem można dokonać zakupu takich elementów jak:

– wózki inwalidzkie,

– łóżka rehabilitacyjne,

– ortezy, stabilizatory,

– balkoniki, podpórki,

– inhalatory,

– różnego rodzaju zestawy,

– materace przeciwodleżynowe.

Mówiąc o tym sprzęcie, należy wskazać na to, iż Visamed bazuje na najlepszych markach funkcjonujących na rynku. Klienci nie muszą bazować na własnej wiedzy, ponieważ Visamed to zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych fizjoterapeutów, dzięki czemu mowa jest o możliwości pozyskania profesjonalnego doradztwa w zakresie zakupu określonego sprzętu medycznego. Visamed to bardzo szeroki asortyment sprzętu, który można pozyskać w atrakcyjnych cenach. Niemniej jednak istotnym elementem jest fakt, iż ów sklep ma podpisaną umowę z NFZ. Dzięki tej umowie dany sprzęt można pozyskać całkowicie za darmo lub też uzyskać dosyć spore dofinansowanie do jego zakupu. Aby było to możliwe, należy udać się do lekarza specjalisty, który wyda stosowne zlecenie konieczne do potwierdzenia w stosownym oddziale NFZ.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Visamed to nie tylko sklep medyczny, ale jednocześnie też sprawnie funkcjonująca wypożyczalnia tegoż sprzętu. Najczęściej wypożyczane są wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, podpórki oraz balkoniki. Istotnym elementem jest fakt, iż dany sprzęt jest przez pracownika Visamed dostarczany pod wskazany adres, tam jest dokonywany jego montaż oraz udzielane są wskazówki dotyczące prawidłowego jego użytkowania. Jeśli dany sprzęt nie jest już potrzebny, jest on odbierany przez pracownika wypożyczalni. Sprzęt, który jest wypożyczany, odznacza się bardzo wysoką jakością użytkową, jest on niezawodny i skutecznie pomaga w rehabilitacji, pomaga w codziennym funkcjonowaniu oraz w opiece nad osobą chorą. Warto dodać, że w odniesieniu do Visamed mamy także do czynienia z bardzo atrakcyjnymi cenami odnoszącymi się nie tylko do zakupu sprzętu, ale także do jego wypożyczenia.

Visamed to jeden z tych podmiotów na rynku medycznym, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podstawową tego przyczyną jest to, że spełnia on oczekiwania różnych  pacjentów.

By: Aneta R.