kreatywna reklama w internecie

Chcesz założyć catering dietetyczny? Zwróć uwagę na opakowania

Chcesz założyć catering dietetyczny? Zwróć uwagę na opakowania

Dieta pudełkowa zdobywa coraz więcej zwolenników na całym świecie, także w Polsce. Marzysz o założeniu firmy oferującej dietetyczny catering? Zwróć uwagę nie tylko na żywność, ale i opakowania, w których będą transportowane Twoje produkty!

Myślisz o firmie oferującej dietę pudełkową? Pamiętaj, że Klient zwraca uwagę nie tylko na produkt, ale i na jego opakowanie!

Catering dietetyczny to rozwiązanie coraz częściej wybierane przez klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dzięki tzw. dietom pudełkowym nie tylko oszczędza się czas, ale i ma się pewność, że spożywana żywność jest zdrowa, wysokiej jakości i przygotowana zgodnie z realizowaną dietą. Firmy cateringowe funkcjonujące obecnie na rynku oferują szereg możliwości, jeśli chodzi o proponowane diety. Klienci mogą wybierać spośród wielu różnych rozwiązań, począwszy od diety wegetariańskiej, przez diety dla sportowców oraz jadłospisy układane dla mam z dziećmi, a skończywszy na dietach bezglutenowych i bezlaktozowych. Poza wysoką jakością składników współczesny Klient zwraca coraz większą uwagę również na wygląd oraz jakość opakowania, w którym dostarczana jest żywność. Aby założyć catering dietetyczny, potrzebujesz więc nie tylko specjalistów – kucharzy i dietetyków, ale i również profesjonalnego i zaufanego partnera biznesowego, który zadba o to, by Twoje produkty były dostarczane Klientom w estetycznych i miłych dla oka, ale i również ekologicznych opakowaniach!

Moda na kartony drukowane

Bardzo pomysłowym rozwiązaniem i absolutnym hitem na rynku (niezależnie od branży) są ekologiczne kartony drukowane (z niemieckiego bedruckte kartons). Kartony są produkowane z nieszkodliwej makulatury, bez użycia substancji plastikopodobnych. Wykonywane z ogromną dbałością wysokiej jakości nadruki na kartonach sprawią, że produkty oferowane przez Twoją firmę będą dostarczane Klientom w eleganckich i przyciągających oko opakowaniach. Na pudełku można wykonać spersonalizowany druk reklamowy zgodny z profilem firmy lub zawartością pudełka. Wysokiej jakości druk jest wykonywany za pomocą trzech różnych metod. Najpopularniejsza na rynku jest technika sitodruku, ale nadruki można wykonać również metodą offsetową oraz fleksograficznie (czyli z wykorzystaniem techniki druku wypukłego).

Ostateczna forma kartonu może być tradycyjna lub barwiona na dowolne kolory, zgodnie z wolą Klienta. To, na jaki projekt się zdecydujesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Rozwiązanie to jest proste i niedrogie, a wpływa znacząco na poprawę wizerunku firmy oraz jej odbiór przez Klientów, którzy cenią dbałość o szczegóły oraz estetyczne wykonanie i chętnie wracają do sprawdzonej marki.

By: admin