kreatywna reklama w internecie

6 weidera – opinie

Marzymy o szczupłej sylwetce. W związku z tym zabieramy się za odpowiednią dietę . Przez lata sposobów na szczupłą figurę powstało tak wiele, że czasem trudno zdecydować się na to, która jest najbardziej odpowiednia. Podobnie jest z ćwiczeniami.

Mówiąc ,,zgrabna sylwetka” zazwyczaj w głowie mamy płaski brzuch. Wówczas zaczynamy wykonywać ,,brzuszki”. W ostatnich latach prawdziwym hitem stał się trening 6 weidera. W tym artykule postanowiliśmy zając się opiniami na jego temat, które jak łatwo się domyśleć są podzielone zarówno wśród samych zainteresowanych, jak i fachowców. Zanim jednak przejdziemy do opinii krótko o tym, czy jest ten trening.

Pakiety i powtórzenia

Trening 6 weidera jak nazwa może sugerować składa się z 6 ćwiczeń. Treningi w poszczególne dni wykonuje się w odpowiedniej ilości serii i powtórzeń. Na przełomie dni wzrasta zarówno ilość serii, jak i przede wszystkim powtórzeń. Trening 6 weidera przynosi oczekiwane rezultaty tylko wtedy, jeśli ćwiczenia będzie wykonywać się regularnie i systematycznie. Przede wszystkim danego dnia nie należy robić przerw pomiędzy seriami i powtórzeniami. Ściśle należy trzymać się planu. Tu warto wspomnieć, że w końcowych etapach mamy aż 24 powtórzenia. To co również charakteryzuje trening 6 weidera, to 3-sekundowe zatrzymanie w danej pozycji.

Opinie specjalistów i ćwiczących

http://e-poduszki.pl/Zacznijmy od tych pozytywnych. Bo mimo, że przez wielu trening 6 weidera chociażby ze względu na swoją intensywność uważany jest za kontrowersyjny, to wśród ćwiczących ma zdecydowanie więcej zwolenników, niż przeciwników. Ci chwalą się efektami płaskiego brzucha chociażby poprzez wstawienie zdjęci do sieci przed i po określonej ilości treningu. Bo to co podkreślają zwolennicy, to duże, a przede wszystkim trwale efekty płaskiego i umięśnionego brzucha. Przy czym większość podkreśla, że aby uzyskać pożądany efekt, niezbędna jest wytrzymałość i regularność. Na same efekty należy poczekać też mniej więcej 30 dni. Choć kilka osób przyznało, że pierwsze efekty pojawiły się mniej więcej po tygodniu.

Trening 6 weidera skierowany jest do osób, które na co dzień nie zajmują się sportem, mimo to w przypadku tego treningu wymaga się od nich sportowej dyscypliny i to ona często sprawia, że ćwiczący nie są zadowoleni z tej metody. Pojawiają się przede wszystkim głowy, że trud jaki należy ponieść podczas ćwiczeń nie jest warty ogromnemu wysiłkowi jaki należy włożyć. W związku z tym pojawiają się opinie, że popularne ,,brzuszki” są wystarczającą alternatywą do tego, by uzyskać oczekiwane efekty.

6 weidera – bezpieczeństwo

Jeszcze inna opinia na temat treningu 6 weidera, to ich bezpieczeństwo. A zatem fakt, że śmiało można je wykonywać przy różnego rodzaju dolegliwościach takich jak problemy z tarczycą.

A co o trenigu 6 weidera sądzą specjaliści? Tu zdania również są podzielone. Jedni twierdzą, że jest to trening innowacyjny, dający doskonałe rezultaty bez efektu jojo, inni natomiast sądzą, że jest to jedynie próba siły psychicznej ćwiczącego. W ich opinii łączy się tylko jedno – powodzenie ćwiczeń w wyniku prawidłowego, technicznego wykonania.

By: admin