kreatywna reklama w internecie

Maty do fitness

maty fitness

Dlaczego decydujemy się na trening fitness? Powodów może być wiele. Do tych najczęściej odnotowywanych zalicza się odchudzanie, w tym zgrabna sylwetka i idealna rzeźba. Dla wielu trenujących jednak, ćwiczenia fitness są idealnym sposobem na odreagowanie stresów dnia codziennego. Tak, czy inaczej do każdego treningu należy podchodzić z odpowiedzialnością, niezależnie, czy ćwiczysz w domu, czy na sali treningowej. W związku z tym trzeba zadbać o każdy szczegół. I tu nie chodzi tylko o sam dobór treningów, ale i o takie detale jak odpowiedni strój, czy mata. Dziś zatrzymamy się przy macie do fitness, która jak się okazuje jest nie tylko uniwersalna, ale i trwała.

Nasza rekomendacja: http://www.sissel.com.pl/sissel-gym-mat-180-x-60-x-1-5-cm-w-pudelku.html

Dlaczego maty do fitness?

Bo charakteryzują się łatwością w utrzymaniu. Zazwyczaj wykonane z gładkiego materiału nie brudzą się, a jeśli nawet są zanieczyszczone, to usunięcie plam staje się dużo prostsze, niż na przykład w przypadku mat chropowatych. Maty do fitness można łatwo zwinąć dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w domu, a także pozwala to na łatwe przewożenie ich. To co charakteryzuje tego typu maty, to ich bezpieczeństwo, a to głównie ze względu na ich antypoślizgowość. Na ten czynnik może mieć też wpływ Neopren – czyli materiał z jakich wykonane są maty tego rodzaju. Inaczej Neopren nazywany jest syntetyczną pianką. Jeśli chodzi o maty do fitness, to używając ich mona spokojnie zapewnić sobie nie tylko standardowy pakiet ćwiczeń na siłowni, ale i treningi pilates, czy aerobik.

Przykładowe alternatywy?

Wiele osób używa tych samych mat do ćwiczeń fitness, co na przykład do treningów jogi. I w wielu przypadkach jest to dobre rozwiązanie, gdyż właśnie maty do jogi również charakteryzują się dużą antypoślizgowością. W przeciwieństwie do mat turystycznych, które mimo, iż wykonane z podobnego typu materiałów niestety są śliskie, co powoduje, że dla samych treningów nie są bezpieczne. Maty treningowe, to główny rodzaj mat, których używa się w przypadku treningów fitness.

By: admin