kreatywna reklama w internecie

Ćwiczenia na płaski brzuch

płaski brzuch

Marzenia o płaskim brzuchu nie trzeba odkładać na okres przed wakacjami. Tak naprawdę warto jest dbać o jego utrzymanie we właściwej kondycji przez cały rok. Niezbędnym elementem jest oczywiście zastosowanie właściwej diety, ale to nie wszystko. Nie można nie wskazać także na odpowiednio dobraną aktywność fizyczną. Jakie zatem ćwiczenia mogą nam pomóc w uzyskaniu płaskiego brzucha, jak również w pozbyciu się niechcianych boczków?

Szybkie i widoczne efekty

 Jedną z metod na stosunkowo szybki efekt w tejże materii mogą nam dać ćwiczenia stworzone przez dr Tony’ego Casterstiano. Mowa o kilku łatwych ćwiczeniach, które przy regularnym i właściwym wykonywaniu mogą dać bardzo dobre efekty. Między innymi w zestawie ćwiczeń mamy podane klasyczne brzuszki powtórzone przynajmniej 20 razy. Poza tym do ćwiczeń, które możemy w tym miejscu zastosować, zaliczyć należy unoszenie bioder czy też popularną kołyskę. Każde z tych ćwiczeń powinno być wykonywane w maksymalnej do powtórzenia ilości, ale nie mniejszej niż podano w założeniach. Taki trening brzucha należy poza tym wykonywać co najmniej trzy razy w ciągu tygodnia. Poza tym do owych ćwiczeń należy także dołączyć co najmniej trzydzieści minut jakichkolwiek ćwiczeń aerobowych.

Nie sposób nie wskazać również na taki aspekt, jakim jest zastosowanie odpowiedniej diety. Powinna być ona oparta o zdrowe warzywa, nabiał, produkty pełnoziarniste oraz chude mięso. Stosowanie się do zasad podanych przez dr Casterstiano daje możliwość uzyskania płaskiego brzucha w krótkim czasie.

By: Aneta R.