kreatywna reklama w internecie

Programy Ewy Chodakowskiej

trening

Ewa Chodakowska jest jedną z bardziej znanych w naszym kraju osób, trenerek personalnych, mentorek w zakresie dbałości o siebie, o swój wygląd, o swoją figurę. Tym samym korzystanie z jej wiedzy, z jej doświadczenia jest jak najbardziej wskazane, jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem. Sięgając po programy Ewy Chodakowskiej, należy przede wszystkim zdać sobie sprawę z tego, że w swoim dorobku ma ona kilkanaście różnych programów. Nie każdy z nich jest adekwatny do osiągnięcia określonych celów, a tym samym bardzo ważnym aspektem jest sięgnięcie po odpowiednie programy. Do tych najbardziej popularnych można zaliczyć:

– Skalpel,

– Turbo Spalanie,

– Killer,

– Ekstra Figura,

– Skalpel 2,

– Skalpel Wyzwanie,

To kluczowe, główne programy, z których korzysta się najczęściej.

Program treningowy na spalanie tkanki tłuszczowej

Jednym z najczęściej pojawiających się celów treningowych stawianych przez wiele osób jest skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to możliwe do uzyskania dzięki programowi treningowemu o nazwie Turbo Spalanie lub też Killer. Ważnym aspektem, na który należy w tym miejscu zwrócić uwagę, jest przydatność dla osób początkujących. Zarówno program Killer jak i Turbo Spalanie, w podobnym stopniu pozwalają na realizację założonych celów. Mówimy o możliwości utraty od 400 do 600 kcal w trakcie jednej sesji treningowej. Każdy z tych programów treningowych trwa 45 minut, co też jest odpowiednim czasem do tego, aby w ludzkim organizmie zostały uruchomione odpowiednie przemiany energetyczne. Bardzo istotnym elementem jest jednakże to, że program Killer odznacza się znacznie wyższym stopniem trudności. Tym samym stosowanie go przez osoby początkujące nie jest właściwe, a przynajmniej zalecane. Dlatego też jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z treningiem fizycznym i ma zamiar pozbyć się określonej ilości tkanki tłuszczowej, to zalecanym programem treningowym jest w takiej sytuacji sięgnięcie po Turbo Spalanie.

Program treningowy na wymodelowanie sylwetki ciała

Innym celem treningowym stawianym przez wiele kobiet jest modelowanie sylwetki ciała. Nie jest to proste, ale dzięki pomocy odpowiedniego programu treningowego jest to możliwe do zrealizowania. Ewa Chodakowska dla tych wszystkich osób proponuje właśnie program o nazwie Skalpel. Jest to najbardziej znany z programów firmowanych osobą Ewy Chodakowskiej. Jednakże sięganie po ten program w sytuacji, gdy chcemy zrzucić pewną ilość kilogramów nie jest właściwe. Tak naprawdę jest to program, w którym angażowane są wszystkie partie mięśniowe. Tym samym nie ma mowy o skutecznych przemianach energetycznych, ale z uwagi na owe zaangażowanie wszystkich partii mięśniowych możliwe jest szybkie, trwałe i skuteczne wymodelowanie, uwydatnienie własnej sylwetki ciała.

Nie każdy trening dla początkujących jest odpowiedni dla realizacji każdego celu treningowego. Właściwe podejście do tego zagadnienia ma kluczowe znaczenie dla tego, aby móc doczekać się zamierzonych rezultatów swojego wysiłku. W tym względzie na pewno warto posiłkować się programami stworzonymi przez Ewę Chodakowską.

By: Aneta R.