kreatywna reklama w internecie

Twój antywirus bezpieczeństwa!

Twój antywirus bezpieczeństwa!

Współczesne programy antywirusowe już nie tylko muszą stanowić ochronę urządzeń. Ich działanie jest znacznie szersze. Zwłaszcza w dobie internetu. Tu zagrożeniem są przede wszystkim wirusy nie tylko na poczcie e – mail w postaci spamów, ale i linków przesyłanych na portalach społecznościowych. Tego typu wirusy nie tylko spowalniają pracę całego systemu, ale i mogą wykasować nasze najważniejsze dane zapisane na dysku. Jeszcze inną kwestią jest ochrona danych osobowych. Chociażby poprzez portale społecznościowe często nie zdajemy sobie sprawy jak informacje na nasz temat stają się dostępne dla osób z zewnątrz. W odpowiedzi na ten problem warto powiedzieć sobie nieco więcej na temat programów antywirusowych. Jednym z tych, które od lat cieszą się ogromnym zaufaniem jest program antywirusowy Norton.

O antywirusie Norton słów kilka

Program antywirusowy Norton chroni nasze urządzenie nie tylko przed istniejącymi już zagrożeniami, ale i tymi jeszcze nie wykrytymi przez komputer. Jeśli chodzi o nasze kroki w internecie to program antywirusowy Norton chroni nas przed cybeprzestępcami. Tu należy wspomnieć o niebezpieczeństwie w przypadku zakupów robionych przez internet, a co za tym idzie robieniu przelewów bankowych. W tej sytuacji antywirus Norton zabezpiecza przed wyłudzaniem danych, jak i kradzieżą pieniędzy. Program umożliwia bezpieczne korzystanie z mediów społecznościowych i przesyłaniu, a także odbieraniu linków. Norton chroni nie tylko przed istniejącymi zagrożeniami, ale i tymi wcześniej nie wykrytymi przez komputer. Antywirus dokładnie sprawdzi również bezpieczeństwo pobieranych plików. W przypadku poczty e – mail skutecznie usunie spam. Twoja sieć domowa zostanie ochroniona przed dostępem do niepowołanych osób. Dzięki zaawansowanej technologii program usunie wirusy przenoszone przez inne programy. Krótko mówiąc program antywirusowy Norton Twój komputer, jak i Twoje kroki w sieci. Marka Norton od lat cieszy się ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów również dlatego, że program jest łatwy nie tylko w instalacji, ale i obsłudze. Kup licencję na stronie norton-internet-security.pl.

Czym jest kontrola rodzicielska?

Często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele niebezpieczeństw czeka na nasze dzieci w wirtualnej rzeczywistości. Na szczęście program Norton ochroni Twoje dziecko przed szkodliwymi treściami. Wiele wersji ego programu umożliwia również kontrole czasu, które Twoja pociecha spędza w sieci. Ponadto mamy też pakiet szkoleń jak skutecznie rozmawiać z dzieckiem na temat zachowania bezpieczeństwa w internecie.

By: admin