kreatywna reklama w internecie

Panda – lekki i niewidzialny?

Panda – lekki i niewidzialny?

Aktualnie na rynku mamy tak szeroki wybór programów antywirusowych, że często trudno zdecydować się który jest najlepszy. Tymczasem warto wspomnieć, że dziś musimy nie tylko chronić komputer przez złośliwymi oprogramowaniami, ale i nasze dane przed cyberprzestępcami. Aktualnie większość firm nie potrafi prawidłowo funkcjonować bez obecności co najmniej kilku komputerów. Dobry antywirus zatem nie powinien również zakłócać pracy całego systemu. My postanowiliśmy nieco więcej powiedzieć o programie antywirusowym Panda, który zdaje się realizować wszystkie te cechy z nawiązką.

O programie Panda słów kilka

Program antywirusowy Panda słynie przede wszystkim z braku wpływu na wydajność urządzeń. Co więcej poszczególne wersje oprogramowania są wysoko oceniane przez specjalistów z całego świata w zakresie ochrony komputera m.in. przed szkodliwymi wirusami. Ten program idealnie nadaje się do pracy w chmurze. Dzięki Pandzie możesz być spokojny zarówno o swoje dane osobowe, jak i o zagrożenia np. próbą kradzieży. Coraz więcej bowiem mamy przypadków prób wyłudzenia danych osobowych. Program pracuje tylko wtedy, gdy jest taka konieczność, to też ta cecha określa go jako niewidzialność, podobnie jak fakt, że oprogramowanie praktycznie w ogóle nie zabiera miejsca na komputerze. Nie zarzuca też systemu dodatkowymi, często zbędnymi aplikacjami. Z Pandą możesz bezpiecznie przeglądać strony www, portale społecznościowe, grać w ulubione gry, czy oglądać filmy bez obawy szkodliwych linków, które oprogramowanie nie tylko wykrywa, ale i skutecznie usuwa jeszcze zanim zdąży na dobre zadomowić się w Twoim systemie. To to również wyróżnia to oprogramowanie to intuicyjny, dostosowanych do spersonalizowanych potrzeb użytkownika interfejs, który wyróżnia ten program dla tle innych tego typu oprogoramowań. Mamy wiec nie tylko proste, ale i potężne zabezpieczenie przeciwwirusowe. W dodatku sam je możesz kontrolować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do instalacji jak i samej obsługi antywirusa firma oferuje pomoc.

Program Panda, a wymagania sprzętowe

Jak w przypadku każdego programu, tak i program Panda ma wymagania techniczne, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie oprogramowania. Należy do nich m.in.

  • Procesor: 300 MHz Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
  • Pamięć RAM: 256 MB lub więcej;
  • HDD: 240 MB wolnego miejsca na dysku twardym;
  • System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit).

Program można pobrać m.in. na stronie dystrybutora lub http://ochrona-panda.pl/.

By: admin