kreatywna reklama w internecie

Trening na uda

odżywki spalające tkankę tłuszczową

Trenować można w bardzo zróżnicowany sposób i jednocześnie też trenować można mając przed sobą bardzo zróżnicowane cele do osiągnięcia. My w tym miejscu chcemy w bardzo szczególny sposób wskazać na trening mający na celu pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z naszych ud, a przy okazji oczywiście mówimy jednocześnie o pozbyciu się niechcianego cellulitu. Przede wszystkim musimy na samym wstępie zapytać się czy chcąc pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z naszych ud powinniśmy wykorzystywać jakieś urządzenia mechaniczne, czy też może znacznie dla nas korzystniejszą opcją będzie samodzielne wykonywanie ćwiczeń bez pomocy jakichkolwiek maszyn?

Efektywność treningu

Tutaj chcemy zdecydowanie wskazać na tę drugą opcję, dzięki której możemy mówić o większej efektywności. Wszelkie urządzenia powodują izolowanie mięśni, a tym samym ich mniej skuteczną pracę. Tymczasem wykonując wykroki lub po prostu zwykłe przysiady, możemy znacznie więcej osiągnąć, możemy znacznie szybciej uzyskać nasz cel, jakim są owe smuklejsze uda. W tym miejscu musimy jednocześnie uspokoić wszystkie osoby obawiające się o nadmierny przyrost masy mięśniowej w wyniku ćwiczenia. Sam przyrost masy mięśniowej jest tutaj zjawiskiem pozytywnym, gdyż pozwoli nam znacznie szybciej pozbyć się większej ilości tkanki tłuszczowej z ud. My tymczasem boimy się muskularnych ud, ale bez podstaw, gdyż takie uda buduje się latami i w bardzo specjalny sposób. Nie ma, więc podstaw, by sądzić, że w wyniku codziennego treningu będziemy mieli muskularne uda.

Technika ćwiczeń

Musimy wspomnieć o jeszcze jednej bardzo ważnej kwestii. Chodzi nam mianowicie o technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Jest ona niezwykle ważna, a więc jeżeli jest nam obca, to naprawdę warto poradzić się profesjonalisty, warto jest skonsultować się z trenerem osobistym, który na pewno wskaże nam na owe prawidłowe sposoby ćwiczenia ud. Skuteczny trening wyszczuplający nasze uda jak najbardziej jest możliwy do realizacji, a od naszej regularności, od naszego samozaparcia zależy to czy nam się uda to, co zamierzamy.

By: Bartek M.