kreatywna reklama w internecie

Nie wszyscy mają szczęście być dziećmi bogatych rodziców. Często zdarza się, że osoby młode przybywają z małej miejscowości do dużego miasta, gdzie ceny są wyższe niż w ich rodzimym miejscu zamieszkania. Czas wtedy pomyśleć o podjęciu pracy. Jednak gdzie taką znaleźć i jakie opcje ma do wyboru student?

zarabianie na studiach
Po pierwsze warto pomyśleć gdzie można się zwrócić z inicjatywą poszukiwania pracy. Na pewno dobrą propozycją jest biuro karier, które występuje już raczej przy każdym uniwersytecie i czasem może coś nam zaoferować. Warto również zajrzeć do Agencji Pracy Tymczasowej. Czy tego chcemy czy nie, studenci są postrzegani jako tania siła robocza i wiele firm chętnie z tego skorzysta. Oczywiście możemy również poszukać czegoś na takich portalach jak pracainfo.pl albo gumtree.pl, będzie nam prościej zawęzić obszar poszukiwań i na bieżąco monitorować oferty. Jednak, jeśli chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym, zamiast pracować np. na promocjach w supermarkecie. Warto pomyśleć jak wykorzystać to, co już umiemy i nasz kierunek studiów do tego, aby trochę zarobić. Przykładowo student informatyki może robić proste strony i niewymagające zlecenia. Studentka polonistyki może poprawiać stylistycznie prace, albo studentka zarządzania i reklamy pisać artykuły w Internecie, ogłoszenia i proste teksty reklamowe. Jest to już kolejne doświadczenie w kierunku naszego zawodu, ale również pewien rodzaj zarobku.

Pracę można dostać w wielu restauracjach jako kelner/kelnerka, na promocjach w marketach, przy inwentaryzacji jak i udzielaniu korepetycji z przedmiotów, z których jesteśmy dobrzy. Korepetytor, jest to popularna praca wśród studentów, szczególnie, że materiał na poziomie gimnazjum i liceum, staje się z nowego punktu widzenia mniej wymagający i łatwy do przypomnienia. Warto się nad tym tematem głębiej zastanowić, bo sposobów jest pełno, tylko trzeba się na nie otworzyć.

By: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *