kreatywna reklama w internecie

Niektórzy z nas wolą bardziej aktywny wypoczynek niż leżakowanie w upale słońca nad morzem, a wprost przeciwnie, lubują się w górskich szlakach i widokach. Górska wędrówka może być nie lada wyzwaniem, ale również może przyjmować charakter turystyczny i rekreacyjny a przy tym stosunkowo niedrogi. O to kilka porad, aby spędzić wakacje w górach tanio i bezpiecznie.

wakacje w górach
Po pierwsze zaplanujmy miejsce pobytu. Jeżeli zależy nam głównie na górskich wędrówkach, warto zainteresować się mniejszymi miejscowościami i prywatnymi kwaterami. Zazwyczaj są one najtańsze, a czasem mamy również do dyspozycji kuchnię, gdzie sami możemy przygotowywać sobie posiłki, zamiast dodatkowo je dokupywać. Po drugie warto określić środek transportu. Nie zawsze opłaca się podróżowanie autem, częściej (choć pewnie mniej komfortowo) tańsze jest podróżowanie pociągiem lub autokarem. Jeśli jesteśmy otwarci, a szczególnie tyczy się to osób młodych, można w Internecie na odpowiednich stronach typu carpooling.pl albo autostop.pl umówić się z kimś, kto jedzie w wybraną przez nas stronę i czasem zabrać się z taką osobą za darmo, albo przy niewielkiej opłacie.

Pamiętajmy również o tym, aby spakować ze sobą dobre buty, filtr przeciwsłoneczny, kurtkę przeciwdeszczową i polar. W górach potrafi być bardzo zimno, a pogoda często się zmieniać. Warto zabrać ze sobą również apteczkę, w razie potknięcia czy wypadku, aby było jak opatrzyć ranę.

By: admin

3 komentarze

  1. Alva pisze:

    Plany tak jak już pisałem nie raz małe, bo zmieniam mcisjee zamieszkania o ponad 400km, z tym wiąże się dużo załatwiania, w dodatku zdaję już prawo jazdy i to gdzie pojadę i czy pojadę to na razie jeden wielki znak zapytania, natomiast na marzec jeżeli tylko dostanę wizy do USA, planuję zrelaksować się leżąc na Miami Beach

  2. Oren pisze:

    Od nastepnego poniedzialku zaczynam odchudzanie, kto się odchudza ze mną?

  3. Anton1988 pisze:

    Musze się wam pochwalić w końcu schudłam – 6 kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *