kreatywna reklama w internecie

Zalety prograu Firmy Panda

Program Panda Internet Security 2014 to zaawansowana defensywa oraz bezpieczeństwo danych i systemu przed licznymi zagrożeniami internetowymi, zarówno w mieszkaniu, a także w biurze. Antywirus zapewnia spokój w trakcie korzystania z Internetu, ochrania czułe dane użytkowników, zwłaszcza w czasie używania banku internetowego i kupowania w sieci. Ma on funkcję przeciw spamowi (zabezpieczającą przed niechcianą pocztą elektroniczną) oraz funkcję Nadzoru rodzicielskiego (zabezpieczając naszych podopiecznych przed dostępem do niewłaściwych treści internetowych, kontrolującą sposób i czas używania przez nie z Internetu).

program panda
Natychmiastowe analizowanie komputera
Za pomocną najnowszej technice przetwarzania wielowątkowego, przeszukiwanie komputerów w celu znalezienia zagrożeń staje się się jeszcze szybsze. Analizowanie uruchamiane jest jedynie gdy,zachodzi taka konieczność oraz w niewielkim poziomie wykorzystuje komputer.
Funkcja gier
Funkcjonowanie antywirusa nie zakłóca właściwego korzystania z komputera. Możesz bez żadnych przerw grać i cieszyć się pełną ochroną antywirusową.
Pełna wydajność komputera
Za sprawą Panda Cloud Security i składowaniu pełnej listy wirusów w chmurze, program nie wpływa na wydajność i działanie sprzętu.
Możliwość odzyskiwania systemu komputera
Program umożliwia uruchomienie komputera w bezpiecznym trybie i usunięcie wirusa nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

By: admin