kreatywna reklama w internecie

Pinnacle studio – kilka słów o wersjach

Pinnacle studio – kilka słów o wersjach

W dzisiejszych czasach programy graficzne zdecydowanie wykraczają poza ramy zwykłej obróbki zdjęć, czy filmów. W tak zaawansowanej technologii mamy nie tylko bezpośrednią możliwość upiększania rzeczywistości, ale i poprawki całości obrazu w dowolnym momencie. Warto więc zadać sobie pytanie – jakie faktyczne standardy przedstawia dzisiejszy program graficzny?

To już nie tylko obraz

Współczesne programy graficzne dają możliwość obróbki obrazu najwyższej jakości. To jednak nie wszystko. Mamy też możliwość tworzenie profesjonalnych ścieżek dźwiękowych rozciąganych na całej długości filmu. Co więcej samym dźwiękiem można sterować w taki sposób, że można wyciszyć wszelkiego rodzaju tła, tak, by uzyskać wyłączne słyszalność wokalu narracyjnego. Jednym z doskonałych przykładów takiego programu może być pinnacle studio, który doskonale odpowiada dzisiejszym standardom jeśli chodzi o programy graficzne. Tym bardziej warto dowiedzieć się o nim nieco więcej.

Pinnacle studio – co to jest?

Pinnacle studio to program komputerowy przeznaczony do domowej obróbki wideo. Program daje możliwość dodawania napisów, przejść, efektów, dźwiękowych, komentarzy, czy efektów specjalnych. Program obsługuje większość znanych formatów, w tym format HD. Dodatkowo ma funkcje przechwytywania filmów wideo. To co charakteryzuje ten program to fakt, że jest niezwykle łatwy w obsłudze. Dodatkowo jest w języku polskim, co zdecydowanie ułatwia jego użytkowanie.

Pinnacle studio dostępnych jest w kilku wersjach, w tym m.in.

  • Studio 18 (edycja HD)
  • Studio 18 Plus (edycja HD)
  • Studio 18 Ultimate (edycja 4K)
  • Studio 19 Ultimate PL Box
  • Studio 20 PL Box

My zajmiemy się bardziej szczegółową analizą dwóch ostatnich.

Porównanie programu Pinnacle Studio

Jeśli chodzi o Studio 19 Ultimate PL Box to w standardowych funkcjach mamy takie opcje jak: prosta edycja nagrań z opcją przeciągnij – upuść, nieograniczone ścieżki z dokładnością co do klatki, bezpośrednie udostępnianie przygotowanych filmów na urządzeniach, obsługa architektury 64-bitowej, czy obsługa filmów w formacie 4K ultra HD. Jako dodatkowe ulepszenie mamy przechwytywanie zawartości ekranu na żywo, import, edycje, a także eksport filmów 3D. Wśród nowości znaleźć można również m.in. edycje nagrań z 6 kamer, automatyczne równoważenie dźwięków tła i narracji. Jeśli chodzi o studio 20 PL Box to w standardach mamy również np. udostępnianie filmów w sieci, a także bezpłatne szkolenia. Jeśli chodzi o nowości to króluje tu przede wszystkim szablony tematyczne (personalizowanie treści), a także edycja nagrań z dwóch kamer. Licencję można zakupić na stronie pinnacle-studio.pl.

By: admin