kreatywna reklama w internecie

Graficzne fantazje Twojej kreatywności – CorelDraw

Graficzne fantazje Twojej kreatywności – CorelDraw

Zaawansowana technologia obrazu i dźwięku – dziś oczekiwana już nie tylko w kinie i telewizji, ale i np. na nagraniu z uroczystości rodzinnych. Tak, to jest możliwe – zarówno jeśli chodzi o jakość obrazu, jak i dźwięku. Tym samym nasza rzeczywistość nie tylko staje się lepsza, ale i wspomnienia ze wspomnianych uroczystości jeszcze piękniejsze. Kluczowy w tym wypadku okazuje się dobry program graficzny. Warto więc, by był na tyle elastyczny, by mogli z niego korzystać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Doskonałym przykładem takiego programu jest CorelDraw.

Program graficzny CorelDraw – co to jest?

To właśnie z tym programem można tworzyć profesjonalne projekty graficzne, oraz animacje. Doskonale sprawdza się do tworzenia filmików, czy zdjęć z rodzinnych wakacji, uroczystości, jak i większych produkcji kinowych i telewizyjnych. Aktualnie więc przydaje się również w szeroko pojętym marketingu , w tym marketingu internetowym (reklama, strony www, czy portale i aplikacje społecznościowe). A skoro o sieci mowa warto dodać, że CorelDraw nie tylko bardzo dobrze działa na komputerze, ale i urządzeniach mobilnych. Program zapewnia pakiety szkoleń w formie poradników i filmików wideo, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszystkie tajniki CorelDraw, dzięki czemu jego użytkowanie stanie się jeszcze prostsze. W ramach szkoleń możemy skorzystać również z dodatkowych podpowiedzi.

Zasoby programu CorelDraw

Warto omówić ten program nieco bardziej szczegółowo mówiąc więcej o jego zasobach do których należy: 10 000 obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 2000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości, ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów grafik na pojazdy, ponad 500 interakcyjnych ramek, ( w tym ramek zdjęć), ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych.

Pixlr – kolejny przykład programu graficznego

Jeśli chodzi o program Pixlr to na początek warto podkreślić, że program ten co rusz przechodzi innowacje. Dzięki temu zyskał nie tylko wiele filtrów, ale i bibliotekę pędzli, czy dodatkowe narzędzia. Potocznie mówi się, że ten program graficzny można wykorzystać do wszystkiego. Dlaczego? Aplikacja umożliwia korygowanie zdjęć, tworzenie własnej grafiki, czy opracowanie banerów reklamowych. Warto też powiedzieć sobie nieco więcej o „stylach warstw”. Dzięki nim otrzymujemy nie tylko różnorodne, ale i gotowe efekty naszych dzieł.

By: admin