kreatywna reklama w internecie

Peeling na cellulit

peeling

Zdrowotne właściwości peelingu były doceniane już w czasach starożytnych. Już wtedy modnymi zabiegami była sauna oraz peeling, który wpływał pozytywnie na skórę. Pozbywano się bowiem niepotrzebnego, starego naskórka. Skóra tym samym stawała się gładka, oddychała, była jędrniejsza oraz w lepszej kondycji. W antyku doceniano jego właściwości i bardzo często korzystano. Był to świetny sposób, aby skóra jak najdłużej zachowywała swoją elastyczność i piękny młody wygląd.

Piękne ciało

W dzisiejszych czasach, peeling jest również bardzo popularnym zabiegiem kosmetycznym, wykorzystywany nie tylko w spa czy salonach kosmetycznych, ale także w domowym zaciszu. Z pewnością każda z pań, dbających o piękny wygląd i gładkość skóry, regularnie oraz systematycznie wykonuje ten zabieg choćby samodzielnie. Bardzo popularną metodą na cellulit jest wykonywanie zarówno masaży jak i peelingu. Ale nie byle jakiego, a z kawy. Zawiera ona bowiem bardzo wiele prozdrowotnych dla skóry właściwości. Kawa uelastycznia skórę. Po użyciu peelingu wydaje się nam jakby była jędrniejsza. Z czasem rzeczywiście otrzymujemy taki efekt. Oczywiście musimy go stosować systematycznie.

Efekty peelingu

Najlepsze efekty przyniesie własnoręcznie przygotowany kosmetyk. Warto także dodać do niego oleju kokosowego, który nawilży skórę i zniweluje ewentualne podrażnienia skóry. Jest to jeden z lepszych sposobów, na zmniejszenie widoczności uciążliwie towarzyszącego większej części populacji kobiet cellulitu. Warto zatem stosować go nie częściej jak dwa razy w tygodniu.

By: Aneta R.