kreatywna reklama w internecie

Każdy kto próbował się odchudzać ma własne przemyślenia i doświadczenia z tym związane. Wiele osób powtarza i wierzy w zasłyszane od innych osób stwierdzenia, a wiele z tych stwierdzeń nich ma bardzo szeroki oddźwięk społeczny. Jednak szereg rzeczy dotyczących odchudzania to tylko mity. Odchudzanie to kwestia bardzo indywidualna, ale pewne rzeczy są nieprawdziwe w każdym przypadku. Jednym z mitów odchudzania jest stwierdzenie, że produkty light przyspieszają chudnięcie.

Jedzenie tych produktów ogranicza ilość tłuszczów, lecz zawierają one więcej cukru czy słodziku. Daje to takie same efekty. Innym mitem jest stwierdzenie, że pory posiłku mają wpływ na odchudzanie. Częściowo wpływa to na procesy trawienne, lecz tłuszcze i cukry zjedzone w południe oraz o północy działają tak samo. Odchudzanie traktujemy często jako kilkudniowe lub tygodniowe wyrzeczenie po którym można wrócić do normalnej diety.

odchudzanie

Niestety to kolejny mit, który powoduje że efekt jojo jest tak powszechny przy odchudzaniu. Ostatnim mitem obalonym w tym artykule jest mit o chlebie. Chleb nie powoduje nadmiernego tuczenia, a dobry pełnoziarnisty chleb pomaga nawet schudnąć i jest bardzo zdrowy.

By: admin