kreatywna reklama w internecie

Ile można schudnąć chodząc na fitness?

Ile można schudnąć chodząc na fitness?

W większości przypadków powodem dla którego zaczynamy swoją przygodę z trenowaniem jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. To właśnie ten powód nakłania nas, by zacząć chodzić na treningi fitness. Wielu z nas marzy jednak o tym, by efekty uzyskać jak najszybciej. Zanim przejdziemy do kilku porad związanych z samym trenowaniem, warto zadać sobie zasadnicze pytanie ile tak naprawdę jesteśmy w stanie schudnąć chodząc na fitness?

Różnie to bywa

Bo tu należy wspomnieć przede wszystkim o tym, że same treningi fitness muszą być dopasowane przede wszystkim do naszych możliwości fizycznych. Nie mniej jednak, jeśli odpowiednio przyłożymy się do treningów możemy liczyć na doskonałe efekty. Przykładowo w pół godziny można spalić około 300 kalorii, z kolei około 45-minutowy przejazd na rowerze treningowym może pomóc nam spalić aż do 1200 kalorii.

Ważne to co jesz

Bo spalenie kalorii zależne jest od tego, ile mamy ich w organizmie. Zatem w tym przypadku należy poruszyć kolejną kwestie – diety, która tylko w połączeniu z ćwiczeniami może przynieść oczekiwane rezultaty.

Jak jeść?

To kolejna sprawa w przypadku której musimy poruszyć zasadność treningów, a regeneracji. Po treningu zatem nie zapominaj o konkretnym posiłku, konkretnym, zatem przede wszystkim zawierającym znaczną ilość białka, oraz węglowodanów. Z samej diety natomiast powinno wyeliminować tłuszcze, oraz cukry proste.

Fat burning

To wśród ćwiczeń fitness najlepszy sposób na redukcje tkanki tłuszczowej. Jest to połączenie treningu siłowego, z elementami choreografii, która zmniejszają przeciążenie organizmu. W przypadku tego typu treningów liczy się więc nie tylko siła fizyczna, ale i koordynacja ruchowa, a nawet wyczucie rytmu, jako, że znaczna ilość treningów przeprowadzana jest do muzyki. To jak wygląda choreografia w dużej mierze zależy od inwencji twórczej trenującego. Fat burning pozwala uruchomić nie tylko mięśnie brzucha, ale i ud, czy pośladków.

Sponsorem artykułu jest firma Sissel Polska.

By: admin