kreatywna reklama w internecie

Catrice hd liquid coverage – rewolucja w makijażu!

Catrice hd liquid coverage - rewolucja w makijażu!

Całymi latami próbowałaś różnych podkładów do twarzy i żaden z nich nie sprawdził się na dłuższą metę? Dzisiaj mamy dla Ciebie rozwiązanie podkład catrice hd liquid coverage! Wygładzona skóra z efektem high definition? Osiągniesz taki efekt używając tego podkładu, którego lekka formuła ułatwia aplikację i równomierne rozprowadzenie na skórze. Ponadto nie musisz martwić się już trwałością makijażu. Podkład Cartice utrzymuje się na skórze nawet do 24 godzin, a cera w tym czasie wygląda nieskazitelnie. Nie musisz obawiać się efektu maski. Dzięki swojej lekkiej formule, podkład wygląda bardzo naturalnie, a przy tym nie czuć go praktycznie na skórze. Z catrice hd liquid coverage bycie w centrum uwagi i świetle fleszy stanie się przyjemnością!

Czym nakładać podkład?

Większość kobiet do aplikacji podkładu używa jedynie swoich dłoni. Ten sposób nie jest polecany jednak przez wizażystki. Dużo lepiej sprawdza się nakładanie podkładu za pomocą beauty blendera czy pędzli do makijażu, np. Hakuro. Inaczej jest przy nakładaniu podkładu z lekką formułą, np. catrice hd liquid coverage, jeszcze inaczej będzie się nakładać cięższe kosmetyki. Początkowo makijaż wykonywany pędzlem wydaje się ciężki do wykonania, jednak jak mówi stare przysłowie “praktyka czyni mistrza”. Nakładanie podkładu pędzlami ma wiele zalet, między innymi:

  • można ich używać do podkładów płynnych i sypkich
  • tak wykonany makijaż jest bardziej jednorodny (równe pokrycie każdej partii twarzy)
  • lepsze pokrycie niedoskonałości
  • odpowiednio czyszczone i przechowywane będą służyły przez wiele lat

Jak nakładać podkład catrice hd liquid coverage?

Catrice hd liquid coverage jest specyficznym podkładem, którego nakładanie pędzlem wymaga wprawy. Ogólne zasady się jednak nie zmieniają. Po pierwsze musisz wylać na grzbiet dłoni niewielką ilość podkładu i nabrać trochę pędzlem. Kolejno, szerokimi maźnięciami w dół nakładaj podkład na noc, czoło, policzki i brodę, po czym go rozetrzyj. Na koniec krawędziami pędzla powinnaś rozetrzeć podkład w trudno dostępnych miejscach, np. w dołeczkach czy skrzydełkach nosa. Pamiętaj, że idealny makijaż może być wykonany jedynie czystymi pędzlami! Odpowiednio przechowywane i czyszczone pędzle do makijażu zapobiegają mnożeniu się bakterii i zarazków. Brudne od codziennego makijażu pędzle wzmagają ryzyko pojawienia się trądzikowych wyprysków. Ponadto na twarzy zostaje warstwa starego makijażu. Do czyszczenia pędzli używaj preparatów dostępnych w drogeriach stacjonarnych i internetowych. Innym sposobem jest czyszczenia pędzla w szamponie dziecięcym – to zdecydowanie tańszy sposób. Włosie wystarczy osuszyć ręcznikiem.
Jeśli będziesz pamiętać o wszystkich naszych wskazówkach, to makijaż z podkładem catrice hd liquid coverage będzie bajecznie prosty, a przede wszystkim efektowny!

By: admin