kreatywna reklama w internecie

Szybko i skutecznie-nauka angielskiego

nauka angielskiego

W przypadku niektórych osób nauka języka angielskiego mimo wielu lat nie przyniosła oczekiwanych skutków. Jednakże czasem mamy do czynienia ze stosowaniem niewłaściwych metod, z niewłaściwym podejściem. Zanim więc ktokolwiek podejmie się nauki tego języka, warto dobrze wybrać nauczyciela. W tym względzie warto jest zwrócić uwagę na ofertę katowickiej szkoły o nazwie Języki Katowice. Jest to miejsce, które na chwilę obecną posiada bardzo dobrą renomę oraz bardzo wielu zadowolonych klientów. Jest to miejsce, w którym mamy do czynienia z szybkim oraz skutecznym nauczaniem, a język angielski jest bardzo szybko przyswajany. Jest to szkoła językowa, której oferta jest kierowana w głównej mierze do dzieci oraz do młodzieży. Nauka poprzez zabawę, poprzez branie udziału w różnego rodzaju konkursach, przedstawieniach, programach wychowawczych oraz społecznych. Jest to droga sprawdzona, która przynosi oczekiwane rezultaty.

Różny poziom, dobre efekty

Zasadniczo Języki Katowice to miejsce, którego oferta jest kierowana do dzieci w wieku od 6 do 12 lat oraz do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Jest to propozycja uczenia się w grupach od 4 do 10 osób. Taka ilość to możliwość indywidualnego podejścia do każdego z uczniów, to możliwość śledzenia postępów w nauce każdego z uczniów. Dzięki temu każdy z uczniów może nie tylko sprawdzać swoje postępy zaglądając do e- dziennika, ale równocześnie też okresowo otrzymuje specjalny raport z poczynionych postępów. Mówiąc o ofercie owej szkoły językowej, należy także wskazać na trzy elementy, na trzy ścieżki:

– Economy Class,

– Comfort Class,

– Master Class.

Economy Class to 60 lekcji, to dostęp do e- learning oraz do e- dziennika. Poza tym również każdy z uczniów otrzymuje dostęp do bardzo dobrych jakościowo materiałów szkoleniowych. Przejdźmy do Comfort Class, w którym oprócz tego, co było powyżej, mamy także 5 lekcji CLIL, 5 spotkań w English Club oraz możliwość odbycia konsultacji jeden na jeden. Pozostała jeszcze Master Class. Tutaj oprócz tego, co było w powyższych dwóch, mamy gwarancję zdania egzaminu zewnętrznego, mamy egzamin Cambridge, mamy dostęp do bardzo dobrych materiałów egzaminacyjnych jak również 60 spotkań egzaminacyjnych.

Mówiąc o szkole językowej Języki Katowice, należy wskazać nie tylko na bardzo wysoki poziom świadczonych tutaj usług. Nie można bowiem nie wskazać także na bardzo atrakcyjne ceny, jakie w tym miejscu obowiązują. Całościowa oferta jest bardzo atrakcyjna i cieszy się bardzo dobrymi opiniami osób, które miały do czynienia z tą szkołą językową.

By: Aneta R.