kreatywna reklama w internecie

Decydując się na zakup samochodu musimy w pierwszej kolejności stanąć przed wyborem: nowy, czy używany. Naturalnie największy wpływ na naszą decyzję będzie miał czynnik ekonomiczny. Samochody używane są o wiele tańsze niż ich nowsze odpowiedniki z salonów. Posiadają także gwarancję udzielaną przez producenta. Nie każdego jednak na nie stać.

używane samochody toyota

Samochody używane z kolei są o wiele tańsze. Bardzo popularne jest sprowadzanie ich zza naszej zachodniej granicy, głównie z Niemiec oraz nieco rzadziej z Włoch. W cenie nowego, małego, miejskiego autka możemy kupić porządny samochód dwie klasy wyższej marki. Samochody będą się jednak różnić wiekiem oraz przebiegiem. Te używane zazwyczaj są mocno eksploatowane.

Naturalnie czasami da się znaleźć prawdziwą perełkę, czyli wiekowy, jednak prawie nie używany samochód dobrej marki. Jest to jednak rzadkość. Szukać możemy ich zwłaszcza w autoryzowanych salonach, takich jak Toyota, które prowadzą również handel samochodami używanymi, nie tylko nowymi. Zakup samochodu z drugiej ręki to jednak zawsze loteria. Niektóre noszą wyraźne ślady użytkowania. Niekiedy auto wprost prosi się o to, aby zajęło się nim lakiernictwo. Niestety, dopóki średnie zarobki polaków nie podniosą się znacząco, lub też nie zwiększą się prawne obostrzenia wobec sprowadzania samochodów zza granicy, średni wiek aut na naszych krajowych drogach będzie nadal bardzo wysoki.

By: admin

2 komentarze

  1. Carolynn Dew pisze:

    to jest to! Dzieki za wpis, do uslyszenia kolejnym razem

  2. suplementy diety pisze:

    wpis wydaje mi sie byc bardzo pomocna, przydatna… Jestem pewna, ze wiele osob z niej bardzo skorzysta, wiec, w imieniu swoim i nie tylko, dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *