kreatywna reklama w internecie

Najgorsze błędy w czasie treningu

trening

Nawet jeżeli ćwiczysz w pocie czoła, każdego dnia regularnie trenujesz i wydaje ci się, że możesz szybko osiągnąć efekt, rezultaty są mizerne. Dlaczego tak się dzieje? Najprawdopodobniej popełniasz kilka ważnych błędów, które sprawiają, że Twoje wysiłki po prostu nie przynoszą żadnego pozytywnego efektu. Po co się więc męczyć, jeżeli efektów nie widać? Sprawdź czy nie popełniasz podstawowych błędów poprzez które twój wysiłek fizyczny idzie po prostu na marne.

Najczęstsze błędy, które popełniamy trenując:

  1. Czasem małe piwko, lub szklanka wina

Alkohol przeszkadza osiągnąć sukces w czasie ćwiczeń, nawet w czasie tych, które są najbardziej efektywne i prawidłowo wykonywane. Jeżeli trenujesz powinieneś zapomnieć nawet o małym piwie, ponieważ ma ono ogromną ilość kalorii i szybko odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej głównie na brzuchu. Jeżeli trening będziesz kończył alkoholem, sukcesu nigdy nie osiągniesz.

2. Nie sięgaj po batoniki 

Czasem myślisz, że jeden batonik nie zniszczy efektu ćwiczeń. Prawdopodobnie by tak bylo jeżeli skończyłoby się na jednej słodkości. Niestety bardzo wiele osób wprost po treningu sięga po słodycze, a to po prostu psuje cały efekt ćwiczeń. Jedząc wyklucz cukier i odżywiaj się zdrowo, a efekty szybko zobaczysz.

Ah, te smartfony

Okazuje się, że nawet telefon może być powodem zaniedbania naszego treningu. Odkryto, że jeżeli korzystamy z telefonów w czasie treningu spada wydolność naszego organizmu. Koncentrujemy się na czym innym, rozmawiamy, piszemy sms i w efekcie wcale porządnie nie ćwiczymy.

By: Aneta R.