kreatywna reklama w internecie

Seks i alkohol

alkohol a seks

Seks to przyjemność, ale tylko wówczas, gdy nam zdrowie na to pozwala. W wielu sytuacjach mamy do czynienia z pewnym niedomaganiem w łóżku, mamy do czynienia z obniżonym poziomem libido, co przekłada się na możliwości seksualne. Powszechnie uważa się, że w takiej sytuacji do udanego zbliżenia może się przyczynić alkohol.

Pozorne działanie

Tymczasem tylko pozornie alkohol może przyczynić się do poprawy naszej kondycji seksualnej. Owszem, wypicie większej ilości alkoholu może nam rozluźnić język, spowodować, że będziemy bardziej odważni, a nawet będziemy mieli poczucie, że cały świat leży u naszych stóp, ale tak naprawdę jest to tylko pewnego rodzaju przykrywka. Jeśli bez alkoholu nie potrafimy uzyskać satysfakcji w łóżku, jeśli nie potrafimy uzyskać satysfakcjonującego wzwodu i erekcji, to tym bardziej po wypiciu wódki, piwa, wina, nie będziemy mogli mówić o pełnej zdolności do odbycia udanego stosunku seksualnego. Bardzo prawdopodobne jest to, że skończy się to zażenowaniem i ogólnym gorszym samopoczuciem.

A może porada lekarza?

Jeśli więc mamy problem z tym, aby zadowolić swoją partnerkę, to właściwym krokiem będzie udanie się do lekarza, a z drugiej strony jednoczesne odstawienie alkoholu na bok. Już samo to może nam pomóc w lepszych doznaniach seksualnych, to może nam pomóc uzyskać wyższy poziom zadowolenia z seksu. Poza tym, aby móc mówić o większym zadowoleniu ze swojego życia seksualnego, warto jest poprawić jakość swojej diety, warto postawić na aktywność fizyczną, na zdrowy sen, na zdrowy odpoczynek, na unikanie stresu.

By: Aneta R.