kreatywna reklama w internecie

Redakcja portalu jest otwarta na wszelkie oferty współpracy. Jeśli jesteś młodym autorem, dopiero początkującym, chętnie zamieścimy twoje prace na naszych łamach. Jesteś poruszony jakąś niesprawiedliwością społeczną i chcesz o tym napisać? Nie ma problemu, tylko zadbaj o to, aby twój artykuł był długi i ciekawy. Chcesz może wypromować swoją stronę internetową lub biznes? Nie ma problemu, zamieścimy twój tekst pod warunkiem, że będzie on użyteczny dla czytelnika i nie będzie miał czysto reklamowego charakteru.

Jakie mamy wymagania co do publikowanych tekstów? Przede wszystkim powinny być one dobrze napisane, zgodnie z zasadami gramatyki i interpunkcji. Lekki styl jest dodatkową zaletą. Tekst nie powinien być zbyt krótki, aby dało się w nim przekazać odpowiednią ilość informacji nie zostawiając czytelnika z niedosytem. Optymalna długość tekstu to około 2-3 tysiące znaków. Na każdy tysiąc znaków możesz zamieścić jeden link wychodzący z tekstu.

Co my oferujemy ze swojej strony, poza umożliwieniem publikacji na naszych łamach? Oczywiście promocję. Zadbamy o to, aby twój tekst stał się widoczny w i dotarł do potencjalnych czytelników.