kreatywna reklama w internecie

ORANGE GROUP to agencja reklamowa w Katowicach specjalizująca się w prowadzeniu wszechstronnych kampanii reklamowych, organizacji szkoleń, szkoleń outdoorowych i spotkań. Kampania reklamowa jest to proces opierający się na wprowadzaniu w życie koncepcji reklamowej firmy. Kampanie reklamowe prowadzone są przy eksploatacji specjalnego firmy tj. agencji reklamowej, a okazjonalnie z użyciem swojej komórki promocji.

Do podstawowych działań w przygotowaniu kampanii reklamowej przynależą: ustalenie wielkości kwoty na jej przeprowadzenie, wytyczenie planu kampanii reklamowej, wytyczenie nośników z jakich należy korzystać w trakcie jej prowadzenia. Gruntowne znaczenie ma także wybór głównej idei reklamowej, która ma stanowić myśl przewodnią całej kampanii reklamowej. Główna idea reklamowa jest wyrażana bądź w postaci sloganu reklamowego albo w postaci eksponowania określonej cechy charakterystycznej produktu (np. wielkość), która wyróżnia dany towar od towar konkurencji. W związku z tym kampanie reklamowe tworzone są z fantazja i nowatorskim podejściem do przedmiotu reklamy. Stosowanie kampanii reklamowej ma na celu zwiększenie sprzedaży w znacznym stopniu. Moc oddziaływania takiej kampanii jest dużo większa, przede wszystkim jeżeli jest zrobiona na podstawie solidnie skonstruowanej strategii.

DTP- pojęcie oznaczające pierwotnie wszystkie czynności związanych z przygotowaniem na komputerowych materiałów, będących dalej powielone metodami poligraficznymi.
Dtp – w skutek dobrze wyposażonemu studiu graficznemu i nowoczesnej drukarni możemy szybko i w pełni profesjonalnie zrobić każdy rodzaj druku.
Eventy Katowice:
• Organizacja konferencji – Orange Group zajmuje się także organizacją konferencji prasowych sprzedażą nowych oraz promocyjnych z pełną obsługą multimedialną i cateringową. Zapewniają dobór miejsca odpowiadającego potrzebom klienta, zaopatrzenie uczestników w materiały promocyjne.
• Szkolenia outdoorowe – wydzielony dział zajmujący się organizacją szkoleń outdoorowych w kraju i za granicą. Każdorazowo program szkolenia dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

By: admin