kreatywna reklama w internecie

Seks i alkohol

Pozory mylą? Jak najbardziej tak. Wydawać by się mogło, że alkohol wpływa na zwiększenie naszych możliwości seksualnych, ale to jest złudne spojrzenie. Tak naprawdę bowiem alkohol jest elementem, który może obniżyć naszą sprawność seksualną, co przełoży się na zawód w łóżku.

Alkohol to trucizna

Alkohol jest bardzo powszechnym elementem naszej codzienności i zasadniczo bardzo często go spożywamy. Oczywiście nie mówimy, że jest on zjawiskiem, które należy postrzegać w sposób negatywny, ale należy oczywiście go ograniczać. Zasadniczo bowiem musimy w jasny sposób powiedzieć, że alkohol to trucizna i tym samym na pewno jego zwiększona ilość nam nie pomoże, na pewno wpłynie na pogorszenie się niektórych funkcji naszego organizmu.

Wpływ alkoholu na możliwości seksualne

Możliwości seksualne po alkoholu się zmniejszają, są bardziej ograniczone. Pozornie możemy mówić, że wypicie większej ilości alkoholu zwiększa naszą odwagę i jest to oczywiście prawda, ale z drugiej strony to jest tylko początek. W późniejszej fazie będziemy mówili o tym, że alkohol będzie blokował właściwe ukrwienie ciał jamistych prącia, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na nasze możliwości seksualne, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na wielkość erekcji, na możliwość uzyskania właściwego wzwodu. Tym samym nie warto sięgać po alkohol, a przynajmniej po zwiększoną jego ilość w sytuacji, gdy zależy nam na udanym stosunku seksualnym.

Sięgnąć po inne wspomaganie

Jeśli mamy do czynienia z pewną obniżoną sprawnością seksualną, to warto oczywiście sięgnąć po jakieś wspomaganie, ale na pewno najlepszym rozwiązaniem nie będzie tutaj alkohol. W tym miejscu lepiej jest raczej sięgnąć po dostępne na rynku leki, które mogą zwiększyć nasze możliwości seksualne. Do tych najbardziej popularnych, a zarazem również do tych najbardziej skutecznych możemy zaliczyć Kamagrę, o której więcej informacji znajdziemy TUTAJ. Tym samym warto jest rozważyć sięgnięcie właśnie po ten lek. Nadto jednak warto jest znaleźć przyczyny naszych problemów. Do tych najczęściej spotykanych można zaliczyć:

  • stres, zabieganie, zła dieta,
  • problemy w związku,
  • różnego rodzaju ukryte choroby

Seks jest przyjemnością i bardzo ważnym aspektem codzienności każdego z nas i nie można o tę sferę właściwie dbać. Chcąc mówić o poprawie naszej sytuacji nie możemy jednakże stawiać na alkohol, gdyż jest to bardzo błędne spojrzenie, bardzo błędne podejście. W tym miejscu mamy bowiem dostępnych wiele skuteczniejszych sposobów, a alkohol jest tym elementem, który wyłącznie może nam zaszkodzić.

 

By: Aneta R.