kreatywna reklama w internecie

Dieta a zdrowie intymne kobiet

dieta a zdrowie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego jest wyjątkowo trudnym okresem dla wielu kobiet, dlatego negatywne aspekty staramy się leczyć tabliczką czekolady. Taka dieta może być bardzo szkodliwa dla naszego intymnego zdrowia. Dzieje się tak, dlatego, że zbyt wielka ilość słodyczy oraz nabiału może mieć związek z nawracającymi infekcjami pochwy.

Skąd biorą się problemy?

Istnieje bardzo wielka ilość produktów, które to mogą szybko obniżyć naszą odporność, a tym samym kobieta jest o wiele bardziej podatna na różne infekcje oraz zakażenia. Produkty te mają bardzo silny związek z wielką ilością zaburzeń, które dotyczą układu rozrodczego. Mogą, więc rozwijać się guzy, torbiele jajników a także inne infekcje. Sytuacja ta może być ściśle powiązana także z bólami menstruacyjnymi i obfitym krwawieniem. Niekorzystnymi produktami dla zdrowia intymnego kobiet jest między innymi mleko, a także cytrusy, bądź niektóre warzywa, jak ogórki, pomidory i sałata. Unikać należy także mrożonek, ponieważ mogą zakwaszać nasz organizm.

Naturalne pH organizmu

Każda kobieta, która pragnie troszczyć się o swój układ rozrodczy i moczowy powinna zadbać o zachowanie w organizmie naturalnego pH. Jak wspomnieliśmy wielka ilość produktów może zakwaszać nasz organizm, a dodatkowo negatywnie wpływać może na to także czarna kawa oraz herbata. Dodatkowo warto wiedzieć, że kobiety, które to borykają się z problemem grzybicy narządów rodnych, mają także wyziębiony układ pokarmowy, albowiem jedzą zbyt dużą ilość nabiału a także chleba i sztucznego cukru. Tym samym, dla kobiet tych zaleca się jedzenie zasadowe. Do jedzenia zasadowego zalicza się przede wszystkim warzywa, kaszę, rośliny strączkowe.

Wpis powstał przy współpracy z serwisem onlinekamagra.org, w którym zakupić można tabletki Lovegra – zwane również Viagrą dla kobiet.

By: admin